Nasze wartości.

Dobre sąsiedztwo i wspieranie potrzebujących
Wierzymy w zasadę dobrego sąsiedztwa, dlatego chcemy, żeby Grupa Otmuchów była ważną częścią lokalnej społeczności. Przykładamy dużą wagę do wspierania istotnych dla nich inicjatyw. Chętnie również czynnie wspieramy Banki Żywności, placówki oświaty, fundacje i inne instytucje działające na rzecz społeczności.

Szacunek dla pracowników i partnerów
Grupa Otmuchów jest pracodawcą zapewniającym zatrudnienie kilkuset pracownikom. Wierzymy, że warto inwestować w rozwój naszej kadry. Chcemy naszym pracownikom zapewniać nie tylko godne wynagrodzenie, ale też poczucie bezpieczeństwa i dobrą atmosferę pracy. Wierzymy, że inwestycje w rozwój zespołu i jego motywacja, przekładają się bezpośrednia na jakość naszych wyrobów, bezpieczeństwo procesu produkcyjnego, a także wyniki finansowe i wartość całej Grupy.

Odpowiedzialność wobec konsumentów i procesu produkcyjny
Nasze produkty od lat kojarzone są z wysoką jakością i dobrym smakiem. Kluczowe dla nas są zagadnienia związane z bezpieczeństwem procesu produkcji i naszych wyrobów.
Dlatego wszystkie nasze produkty spełniają wymagania sanitarne i jakościowe Unii Europejskiej, a cele realizowane są w oparciu o międzynarodowe normy i najwyższe standardy, w tym:

  • Zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej (GMP i GHP),
  • System HACCP zgodny z wymaganiami normy ISO 22 000: 2005
  • Standard BRC
     

Ład korporacyjny
Od 2010 roku Otmuchów SA jest spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki giełdzie pozyskaliśmy środki potrzebne na rozwój, status spółki publicznej zwiększa też nasz prestiż i wiarygodność w oczach partnerów na całym świecie.
Przykładamy dużą wagę do wypełniania obowiązków informacyjnych i innych zobowiązań związanych z faktem obecności na GPW. Przekazujemy pełne informacje o naszych wynikach finansowych, strategii i sytuacji rynkowej. W miarę jak najszerzej staramy się stosować Dobre Praktyki Spółek Notowanych.

KRAJE,

Do których
dostarczamy
nasze produkty