O nas

OD ROKU 2010 JESTEŚMY SPÓŁKĄ
PUBLICZNĄ, NOTOWANĄ
NA WARSZAWSKIEJ GIEŁDZIE.

GRUPA OTMUCHÓW

jest jednym z największych
producentów słodyczy w Polsce
i jednym z wiodących producentów
żelków w Europie.

Grupa Otmuchów jest jednym z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim żelków, cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, batonów oraz słonych przekąsek. 

Od 2010 roku jesteśmy spółką publiczną, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.  Od czerwca 2021 r. Grupa Otmuchów jest częścią globalnego koncernu Kervan Gida –inwestora strategicznego.

W skład Grupy Otmuchów wchodzą dwie spółki: ZPC Otmuchów S.A. i PWC Odra SA. Posiadamy cztery zakłady produkcyjne: w Brzegu, Nysie i dwa w Otmuchowie. W portfolio Grupy Otmuchów posiadamy dwie marki producenckie: ODRA i FREEYU. W 2022 r., do powyższych dołączyły brandy Bebeto i Cosby, których właścicielami są: Kervan Gida oraz Uçantay.
 
W ofercie Grupy Otmuchów znajdują się również kompleksowe rozwiązania produktowe w obszarze private label oraz B2B. Nasze wyroby trafiają m.in. do największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych.

Grupa jest także partnerem w rozwoju innowacyjnych produktów dla dużych koncernów o zasięgu międzynarodowym, w tym koncernów farmaceutycznych. Oferujemy bogatą ofertę żelków farmaceutycznych wzbogacanych witaminami, ekstraktami roślinnymi, sokami. Długoletnie doświadczenie i know-how naszych działów R&D pozwala na opracowanie wysoce specjalistycznych receptur żelków zarówno na bazie żelatyny jak i skrobi.

Do produkcji wszystkich naszych wyrobów używamy wyłącznie wysokiej jakości składników oraz utrzymujemy najwyższe standardy jakościowe.

Wysokie kompetencje, zaangażowanie i pasja to cechy, które wyróżniają ludzi pracujących w naszej firmie. To dzięki nim i otwartej, partnerskiej współpracy możemy dostarczać produkty bezpieczne i najwyższej jakości.

NASZE ATUTY

16 tys. m2
powierzchni
produkcyjnej

4 FABRYKI

Jeden z największych
producentów słodyczy w Polsce;
jeden z wiodących
producentów żelków
w Europie

Kervan Gida – 7 miejsce
na świecie w produkcji
cukierków miękkich
największy producent żelków w Turcji

wysokie standardy
pracy

Elastyczność produkcji,
otwartość na potrzeby
klienta

+ 40 krajów
eksportowych
+ 70 klientów
eksportowych
+ 40 klientów
eksportowych b2b

własne brandy

Sprzedaż w obszarze
private label i b2b

+ 500 pracowników

Orientacja
na wzrost
I nowe inwestycje

NASZE
CELE

NASZE CELE:

  • rozwój marek Bebeto, Cosby, Odra, FreeYu
  • wzrost sprzedaży w obszarze private label i B2B zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.
  • poszerzanie portfolio o produkty innowacyjne oraz dostosowanie oferty produktowej do nowych trendów żywieniowych i dynamicznie zmieniających się potrzeb konsumentów.
  • inwestycje w rozwój naszych zakładów
  • inwestycje w rozwój kompetencji naszych pracowników.

KRAJE,

Do których
dostarczamy
nasze produkty